Autorud Online - kupuj tak, jak Ci wygodnie

Audi A1 citycarver - idealne rozwiązanie nie tylko do miasta

04.11.2019 r.

Wygląda naprawdę modnie i pewnie, a dodatkowo daje dużo możliwości jego personalizacji.

To najbardziej postępowy model w całej kompaktowej serii Audi. Jego projekt opiera się na modelu A1 Sportback, ale jest o 35 mm wyższy, ma większe koła i mierzy ponad 4 metry. Dzięki temu pewnie się go prowadzi i jest niezwykle przestronny wewnątrz. Audi A1 citycarver już w standardzie posiada osłony progów i nadkoli, oraz tylny spojler.

Dziewięć kolorów nadwozia, dwa do wyboru kontrastujące kolory dachu, zewnętrzne pakiety stylizacji, oraz cała gama indywidualnych dodatków.

W standardzie w pełni cyfrowy zestaw wskaźników (10,21”), na życzenie Audi virtual cocpit. System audio-nawigacyjny MMI plus, 10,1 calowy ekran dotykowy MMI: możliwość sterowania głosem, inteligentne podpowiedzi i sugestie nawigacji, dostęp do usług internetowych Audi connect (między innymi hotspot Wi-Fi i usługa Car2X.

W standardzie również systemy asystujące kierowcę i zwiększające bezpieczeństwo jazdy, a na życzenie nagłośnienie Bang & Olufsen.

Do wybory 3 silniki benzynowe o mocy od 95 KM, do 150 KM z możliwością ręcznej, lub automatycznej skrzyni biegów (siedmiostopniowa S  tronic).

Audi wyposażyło Citycarver A1 w zawieszenie dostrojone tak, aby było harmonijne, sportowe i precyzyjne. Pakiet dynamiczny obejmuje czerwone zaciski hamulcowe, dynamiczny układ kierowniczy Audi drive select i zawieszenie z regulowanymi amortyzatorami.

Kiedy Audi A1 citycarver będzie w salonach w Polsce?

Z początkiem przyszłego roku! Będziemy mieli go również w swojej ofercie!

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Zapraszamy do nas!

Dołącz do nas na Facebook i bądź na bieżąco!

U nas zawsze ciekawe informacje i gorące newsy!