Autorud Online - kupuj tak, jak Ci wygodnie

Najbardziej rodzinny samochód?

10.01.2020 r.

Wystarczająco miejsca na cały dziecięcy pokoik?

Który samochód jest najlepszy dla życia codziennego z dzieckiem?

Dla rodzin to naprawdę ważne pytanie z bardzo prostą odpowiedzią – taki z największym miejscem bagażowym.

88% ludzi biorących udział w ankiecie „Auto Straßenverkehr” wskazało dokładnie tę rzecz jako niezwykle istotną przy wyborze auta.

Skoro rodziny są praktycznie jak małe firmy, samochód musi im służyć nie tylko jako transport dla dziecka, ale również do weekendowych zakupów, spędzania wolnego czasu, sportowego ekwipunku, wakacyjnych walizek i wielu innych jeszcze rzeczy.

Touran jest w stanie zrobić to bez żadnego problemu, ale prawdziwe pytanie brzmi, czy w idealnym samochodzie rodzinnym zmieści się cały pokoik dla dziecka?

Kiedy para zamienia się w rodzinę, pora zbudować gniazdo. W końcu wszystko powinno być perfekcyjne kiedy młodzi rodzice po raz pierwszy wracają do domu z dzieckiem. Pokój dziecka jest świeżo wymalowany – ale czym go wypełnić?

Przyszli rodzice znajdują odpowiedzi przeglądając sklepy meblowe: komody, szafy i biurka są zazwyczaj pierwsze na tej liście. Oprócz tego trzeba również zapewnić dziecku wygodne łóżeczko.

Potem dochodzi do tego jeszcze krzesełko dla niemowlaka – dziecko wprawdzie nie użyje go przez kilka pierwszych miesięcy, ale i tak je kupujemy. Pudełka na zabawki, obrazki na ściany, półki no i oczywiście bujany konik, który jest za piękny, żeby go tak zostawić w sklepie.

Po takich zakupach, pudła pełne mebli oraz innych rzeczy piętrzą się w mgnieniu oka. Ale jak przewieźć to do domu? Odpowiedzią oczywiście jest Volkswagen Touran – wszystko to zmieści się w jego bagażniku bezproblemowo.

Z pojemnością 1980 litrów (ze złożonymi tylnymi siedzeniami) oraz maksymalnym obciążeniem 600 kilogramów, przewożenie tego wszystkiego to błahostka.

Rodzina rośnie i dzieci dorastają, ale Touran dalej pozostaje perfekcyjnym samochodem rodzinnym. Czy chodzi o zakupy, czy o wielkie dmuchane materace z koszami piknikowymi na wieczór nad wodą, dodatkowe ubrania na zimę, Touran jest perfekcyjny do przewożenia tych rzeczy.

Bez problemu można też wziąć dzieci i ich przyjaciół na jakiś wypad ponieważ z tyłu są miejsca na trzy foteliki. Jest jeszcze rozkładany trzeci rząd z dodatkowymi dwoma miejscami, które całkowicie chowają się w podłodze, kiedy nie sią w użyciu.

Oprócz tego w drzwiach są specjalne kieszenie idealnie nadające się do przewożenia zabawek, jedzenia oraz napojów.

Praktyczny, niezawodny oraz uniwersalny. Właśnie taki samochód jest potrzebny rodzinom, czy chodzi o pojemność załadunkową, czy bezpieczny przewóz.

Dlatego nie jest zaskoczeniem, że to właśnie to auto zajęło pierwsze miejsce w ankiecie „Auto Straßenverkehr” o najlepszym samochodzie rodzinnym.

 

Przyszłość? Witamy!

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Zapraszamy do nas!

Dołącz do nas na Facebook i bądź na bieżąco!

U nas zawsze ciekawe informacje i gorące newsy