Autorud Online - kupuj tak, jak Ci wygodnie

Nie akceptuj dachu – Nowy Volkswagen T-Roc Cabriolet!

14.08.2019 r.

Poczuj to!

Tchnienie życia, tchnienie powietrza!

A wszystko dzięki światowej premierze nowego T-Roc Cabriolet.

Wersja z otwartym dachem poszerza ofertę popularnego crossovera, dodając jeszcze więcej stylu życia do dynamicznie rozwijającego się rynku SUV-ów.

Nowy T-Roc Cabriolet swoją oficjalną prezentację będzie miał na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie (IAA) w dniach 12–22 września.

Premiera w salonach odbędzie się wiosną 2020 roku.

T-Roc Cabriolet – to pierwszy crossover kabriolet w klasie kompaktowej - oferuje idealne połączenie uderzająco ekstrawertycznej konstrukcji, podwyższonego siedzenia – tak bardzo charakterystycznego dla SUV-a, wysokiej elastyczności i oczywiście niezwykle wyjątkowych wrażeń z jazdy kabrioletem.

Zgodnie z tradycją Beetle i Golfa, T-Roc Cabriolet ma również klasyczny miękki top. Standardowy w pełni automatyczny dach otwiera się w zaledwie dziewięć sekund. Można go otwierać i zamykać, nawet gdy samochód jest w ruchu, z prędkością do 30 km / h.

„Always on” i Digital Cockpit. Dzięki dostępnemu systemowi audio-nawigacyjnemu nowej generacji (MIB3) Cabriolet może być stale online – dając dostęp do zupełnie nowych usług i funkcji.

Nowy system ma moduł łączności online, w tym zintegrowany eSIM. Oznacza to, że Cabriolet może, jeśli tylko jest to pożądane, być stale online. Informacje są wyświetlane na ekranie systemu audio-nawigacyjnego, który mierzy do 8 cali. W połączeniu z opcjonalnie dostępnym wyświetlaczem informacyjnym Active z 11,7-calowym ekranem tworzy się w pełni cyfrowy kokpit.

Pakiety Style i R-Line: klient może wybierać między liniami wyposażenia „Style” i „R-Line”. Pakiety te koncentrują się na designie i indywidualnym stylu. Pakiet specyfikacji R-Line jest zdecydowanie zorientowany na sport i może on być zewnętrzny, jak i wewnętrzny. Sportowy charakter dodatkowo podkreślają takie funkcje, jak standardowe światła przeciwmgielne, sportowy układ jezdny i progresywny układ wspomagania układu kierownicy.

Wydajny duet TSI: Dwa wydajne benzynowe silniki turbo o mocy odpowiednio 115 KM i 150 KM dostępne są z napędem na przednie koła T-Roc Cabriolet. Ręczna sześciobiegowa skrzynia biegów jest standardem w połączeniu z trzycylindrowym silnikiem 1.0 o mocy 115 KM. Dla mocniejszego czterocylindrowego silnika 1,5 o mocy 150 KM może być opcjonalnie dobrana siedmiobiegowa automatyczna skrzynia biegów DSG.

Chcesz poznać szczegóły?

Zapraszamy do nas!

Wrażenia z jazdy gwarantowane!

 

Lubisz motoryzację?

Polubisz i nas!

 

Obserwuj nas na Facebook i bądź na bieżąco!

 

U nas zawsze ciekawe informacje i gorące newsy!