Autorud Online - kupuj tak, jak Ci wygodnie

Niesamowite! - to już milion Touaregów jeździ po naszych drogach!

10.07.2019 r.

To już milion Volkswagenów Touareg jeździ po drogach całego świata!

Tak, tak, od końca 2002 roku, z taśm produkcyjnych fabryki w Bratysławie zjechało już ponad 1 000 000 sztuk tego ponadprzeciętnego modelu. Już pierwsza i druga generacja była liderem innowacyjności w tym bardzo wymagającym segmencie luksusowych SUV-ów.

Obecna generacja udanie kontynuuje ten trend. Wiele rozwiązań i udogodnień dla kierowcy i pasażerów, nadal próżno jest szukać w modelach innych marek.

 

I to jest właśnie powód od świętowania!

A Volkswagen robi to w sposób bardzo wyjątkowy, bo poprzez jubileuszową, limitowaną edycję „ONE Milion” Touareg!

Model z tej serii wyróżnia się szeregiem unikatowych i jakże eleganckich zewnętrznych i wewnętrznych dodatków stylistycznych.

Wyjątkowy kolor nadwozia Sechura Beige, do wyboru 20-calowe polerowane na wysoki połysk felgi aluminiowe Bogota, lub 21-calowe felgi Suzuka, ale w wyjątkowym wykończeniu Adamantium Silver.

Gustowne nadwozie podkreślają zaciemnione tylne światła, wysokiej jakości listwy progowe z emblematem „ONE Milion”, oraz czarne w połysku dolne listwy i dyfuzor. Ten wyjątkowy model można dodatkowo wzbogacić o zewnętrzny pakiet stylistyczny R-Line Black Style.

Stylistyka ta, jest oczywiście kontynuowana we wnętrzu Touarega. Ekskluzywna, lakierowana ekstraktami z liści oliwnych skórzana tapicerka Puglia, posiada wysokiej jakości diamentowe przeszycia.

Te eleganckie szwy znajdziemy również na desce rozdzielczej, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Nawet kluczyk pokryty jest tą najwyższej klasy skórą Puglia!

Eleganckie wrażenie całości dopełniają elementy dekoracyjne Silver Wave i w pełni zdigitalizowany kokpit – Innovision Cockpit, dzięki któremu możesz sterować absolutnie wszystkim.

Touareg po prostu zawsze był liderem technologii.

 

 

Lubisz motoryzację?
Polubisz i nas!

Obserwuj nas na Facebook i bądź na bieżąco!


U nas zawsze ciekawe informacje i gorące newsy!