Autorud Online - kupuj tak, jak Ci wygodnie

Nowy elektryczny członek rodziny: ID. SPACE VIZZION już za kilka dni zostanie zaprezentowany na Los Angeles Auto Show

08.11.2019 r.

Nowy elektryczny członek rodziny: ID. SPACE VIZZION już za kilka dni zostanie zaprezentowany na Los Angeles Auto Show (https://laautoshow.com)

W przeddzień Salonu Samochodowego w Los Angeles, 19 listopada 2019 r. Volkswagen oficjalnie zaprezentuje ID.SPACE VIZZION – dla nowej ery, nowego myślenia i nowej mobilności!

ID.SPACE VIZZION to pojazd przyszłości, który łączy w sobie aerodynamiczne właściwości Gran Turismo z przestronnością SUV-a. Zero emisji, maksymalna wszechstronność: ID. SPACE VIZZION tworzy i definiuje zupełnie nowy segment samochodów elektrycznych

Aerodynamiczna konstrukcja o zasięgu do aż 590 km.

ID.SPACE VIZZION to siódmy członek ID.Family po: ID.3, ID.CROZZ, ID.BUZZ, ID.VIZZION, ID.BUGGY i ID.ROOMZZ. Stylistycznie ID.SPACE VIZZION podąża za DNA projektu rodziny ID., ale ma całkowicie odmienny i progresywny charakter.

ID.SPACE VIZZION opiera się na modułowej elektrycznej płycie napędowej Volkswagena (MEB). MEB w pełni wykorzystuje techniczne możliwości e-mobilności i gwarantuje duże odległości, dynamiczne osiągi jazdy i zupełnie nowy poziom sieci cyfrowej.

Jeśli chodzi o konstrukcję, sekcje przednia i dachowa są szczególnie precyzyjne, z otworami dla strumienia powietrza dla optymalnej aerodynamicznie konstrukcji. Dzięki wydajności układu napędowego i imponującej aerodynamice ID. SPACE VIZZION ma zasięg do 590 kilometrów (WLTP).

Wewnątrz, określono zupełnie nowy paradygmat intuicyjnej użyteczności z całkowicie cyfrowym kokpitem. Rewolucja nastąpi również w użytych materiałach wykończeniowych. Użyte zostaną między innymi takie materiały jak AppleSkin™.

AppleSkin™ - czyli skóra z jabłek jest częściowo wytwarzana z odpadów jabłek, takich jak ogryzki i skórka owoców. Jest to to innowacyjny i wysoce zrównoważony materiał hybrydowy (skóra wegańska) wyprodukowany we Włoszech, który integruje organiczne skórki jabłek w materiale, dzięki czemu jest ekologiczną alternatywą dla tych, którzy dbają o środowisko i zwierzęta.

ID.SPACE VIZZION to studium na przyszłość, ale nie marzenie. Wersja produkcyjna dostępna będzie w Europie, Ameryce Północnej i w Chinach już pod koniec 2021 roku.

 

Przyszłość? Witamy!

 

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Zapraszamy do nas!

Dołącz do nas na Facebook i bądź na bieżąco!

U nas zawsze ciekawe informacje i gorące newsy!