Autorud Online - kupuj tak, jak Ci wygodnie

Nowy VW Golf - premiera już za kilka dni

14.10.2019 r.

Jeśli mielibyśmy wskazać na jeden model, który na całe dziesięciolecia stał się bestsellerem i wyznacznikiem dla wszystkich naśladujących go innych marek, to może to być tylko Golf. Ciągle, z pokolenia na pokolenie rozwijany, ugruntował swoją pozycję na całym świecie.

Już za dziesięć dni, 24 października, marka Volkswagen zaprezentuje ósmą generację na światowej premierze w Wolfsburgu: oferując w nim jeszcze więcej innowacji, digitalizacji i łączności niż kiedykolwiek wcześniej.

W nowym modelu, wszystkie mocne strony, dzięki którym Golf stał się światowym bestsellerem zostały jeszcze bardziej udoskonalone. Nowa gama wydajnych silników, już wcześniej doskonałe zawieszenie – zostało również ulepszone, a wszystko zostało opakowane nadal bardzo wyrazistym designem.

Nowy Golf jest także wyznacznikiem trendów pod względem cyfrowego i zorientowanego na łączność ze światem zewnętrznym funkcji wspomagających jazdę, oraz funkcji i usług online.

Jego wygląd zewnętrzny jest bardziej dynamiczny niż kiedykolwiek wcześniej, a mimo to ze patrząc na ten samochód ze wszystkich stron, nadal wiemy, że jest to Golf. Od wewnątrz świeże kolory i tkaniny określają charakter nowego kompaktowego modelu, a także nowego cyfrowego kokpitu. Najnowsza generacja Golfa w salonach pojawi się z początkiem grudnia.

Przyszłość? Witamy!

 

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Zapraszamy do nas!

Dołącz do nas na Facebook i bądź na bieżąco!

U nas zawsze ciekawe informacje i gorące newsy!