Autorud Online - kupuj tak, jak Ci wygodnie

Zostaliśmy Dealerem 2019 roku!!!

30.06.2019 r.

Tak, chwalimy się!

Bo to wszystko dzięki naszym Klientom i naszej ciężkiej, konsekwentnej pracy, która na co dzień przynosi nam mnóstwo przyjemności :) 

Z dumą i nieukrywaną satysfakcją informujemy, że na początku czerwca zostały ogłoszone wyniki ogólnopolskiego plebiscytu, podczas którego w kategorii Mała Grupa Dealerska, zostaliśmy wybrani Dealerem Roku 2019!

Tak, tak… Są to miłe chwile.

Łza zakręciła się w oku Prezesowi, wszyscy pracownicy jeszcze bardziej wyprostowali plecy, bo nie było dotąd w historii takiej sytuacji, by grupa dealerska wywodząca się z niewielkiej Stalowej Woli, została wyróżniona tytułem Dealera Roku w ogólnopolskim konkursie!

A wszystko dzięki temu, że już od ponad 25 lat rozwijamy na podkarpaciu rynek motoryzacyjny. Teraz przyszedł czas na Kielce. Od początku 2019 roku jesteśmy właścicielem Autoryzowanej Stacji Obsługi Skoda i Opel, a w trakcie budowy jest nowa w Kielcach inwestycja marki premium: salon i stacja obsługi Audi.

Konsekwencją tych działań jest projekt www.Autorud-Online.pl, dalsze rozwijanie zdalnej sprzedaży samochodów oraz usług online.

Dziękujemy, że jesteście z nami już tyle lat!

Grupa Autorud Stalowa Wola® - Prosto. Bezpiecznie. Wygodnie.

 

 

Lubisz motoryzację?
Polubisz i nas!

Obserwuj nas na Facebook i bądź na bieżąco!


U nas zawsze ciekawe informacje i gorące newsy!