Autorud Online - kupuj tak, jak Ci wygodnie

ŠKODA KAMIQ: Twój prawdziwy kumpel w podróży po miejskiej przygodzie!

22.08.2019 r.

Oto Škoda KAMIQ, nowy model łączący zalety solidnego SUV-a z osobowym samochodem kompaktowym.

Jest wyższy, dzięki temu zapewnia większy komfort podczas wsiadania i zdecydowanie lepszy widok za kierownicą.

Sprawdź, jak dobrze pasuje do życia w mieście.

Sympatyczny i uprzejmy

Nowoczesne miasta potrzebują współczesnych bohaterów. Ale nie tylko chodzi o to, by ciągle iść z duchem czasu i na siłę za nim nadążać.

Bohaterowie muszą wiedzieć, jak wykorzystać szanse i być we właściwym miejscu o właściwym czasie. Dlatego czasem lepiej poczekać i pozwolić innym iść pierwszym, bo nie jest ważne by Škoda KAMIQ była pierwsza na mecie. Najważniejsze jest, aby dotrzeć na miejsce z uśmiechem i na czas, upewniając się, że wszyscy wokół czują się równie fantastycznie.

Wyraźne linie i czyste powierzchnie

Ponadczasowy design Škoda KAMIQ, podobnie jak nowoczesna architektura, zachwyci Cię bez względu na to, z jakiej perspektywy i przy jakim świetle go obserwujesz.

Tylne światła o tradycyjnym, ale nowatorskim kształcie litery C, wyraźnie pokazują geny stylistyczne Škody. Jego dynamiczny i solidny wygląd jest uosobieniem kompaktowej miejskiej klasy SUV.

Wrażliwy na otoczenie

Porozrzucane, niecierpliwe, ale także nieruchome i sztywne - takie są nowoczesne miasta. Adaptacyjny tempomat i automatyczna skrzynia biegów w Škodzie KAMIQ pomoże Ci w codziennej jeździe po mieście.

Sam przyspieszy i zahamuje. Utrzyma bezpieczną odległość od poprzedzającego pojazdu i pomoże podczas jazdy w korku, bo adaptacyjny tempomat (ACC) to jeden z najlepszych asystentów kierowcy.

KAMIQ jest spostrzegawczy i sprytny - rozpoznaje nie tylko samochody, ale także motocykle, motorowery, rowery i skutery elektryczne.

Gotowy na nowe przygody

Co jest najlepsze w miejskim życiu? Chyba to, gdy wreszcie uda Ci się z niego uciec… Ale do tego potrzebny jest Ci dobry kumpel. A Škoda KAMIQ zawsze jest gotowa 24 godziny na dobę, aby zabrać Cię poza granice tego postmodernistycznego zgiełku.

Bagażniki dachowe przydają się za każdym razem, gdy chcesz wyjść na wieś i dobrze się bawić. Możesz z łatwością transportować swoje narty, deski snowboardowe, kije golfowe lub wózek bez żadnych ograniczeń i uszczerbku dla przestrzeni bagażowej.

Łatwa kontrola klapy tylnej

Jeśli chodzi o codzienne życie w miejskiej dżungli, 400-litrowy przedział bagażowy zapewni Ci tyle miejsca, ile potrzebujesz, zwłaszcza, że ​​po złożeniu tylnych siedzeń można go powiększyć aż do 1395 litrów.

Jest on wyposażony w dodatkową bardzo wygodną funkcję: można go zdalnie otwierać i zamykać za pomocą klucza, co pozwala zaoszczędzić czas, gdy właśnie masz pełne ręce codziennych zakupów.

Znalezienie chwili na relaks

Czasami miło jest zdjąć stopę z pedału gazu, zatrzymać się na chwilę i po prostu zrelaksować. Niezależnie od tego, czy właśnie jedziesz, czy też zatrzymałeś się na przerwę, w Škoda KAMIQ zawsze będziesz czuć się doskonale, dzięki siedzeniom obitym wysokiej jakości mikrofibrą Suedia.

Zwinny jak kot

Kompaktowe wymiary Škoda KAMIQ są idealne do sprawnego poruszania się po wąskich ulicach i łatwego parkowania na podziemnych parkingach i w centrach handlowych. Podniesione siedzenia dają lepszy widok na to, ile miejsca potrzeba do manewrowania samochodem, i znacznie ułatwiają wsiadanie i wysiadanie.

Zawsze naładowany

Wyruszasz i przypominasz sobie, że zapomniałeś naładować telefon! Škoda KAMIQ ma wejścia z kilkoma portami USB C, a dla osób podróżujących na przednich siedzeniach dostępne jest również miejsce do bezprzewodowego ładowania. Po prostu połóż tam telefon i pozwól samochodowi zrobić resztę!

Połączony z przyjaciółmi

Karta eSIM samochodu zapewnia łączność ze światem i znajomymi. Škoda KAMIQ stale aktualizuje informacje o tym, co dzieje się na drodze, i może dostosować twoją trasę, jeśli nieoczekiwanie pojawi się na niej np. korek.

Wysokiej jakości połączenie internetowe jest dostępne dla wszystkich pasażerów za pośrednictwem wewnętrznego hotspotu Wi-Fi, bez względu na to, czy jesteś w drodze, czy właśnie robisz sobie przerwę.

Równolegle z mobilnością w mieście

Możliwość szybkiego i niezawodnego znalezienia miejsca parkingowego bez konieczności jeżdżenia w kółko w poszukiwaniu wolnego miejsca - kto by tego nie chciał?

Wykorzystując korzyści płynące z mobilności w mieście, Škoda KAMIQ korzysta z ciągłego połączenia internetowego, aby powiedzieć dokładnie, gdzie czeka dla Ciebie miejsce parkingowe.

Przyjazny dla środowiska

Przeżyj życie w mieście w pełni, pozostając ekologicznym, aby wszyscy byli zadowoleni. Projektanci Škody KAMIQ mają poczucie odpowiedzialności za otaczający świat, o czym świadczą wymagania stawiane nowoczesnym układom napędowym, w tym ekologicznemu silnikowi CNG 1.0-TEC. KAMIQ jest pierwszym SUV-em marki Škoda napędzanym gazem ziemnym.

Pod górę? Żaden problem!

Nie wszystkie drogi są płaskie. Na szczęście Škoda KAMIQ ma system wspomagania ruszania pod wzniesienia, więc nie musisz się martwić, gdy właśnie trzeba ruszyć pod górkę - nie ma mowy, aby silnik zgasł podczas ruszania.

Dla bezpiecznego połączenia

Škoda KAMIQ pozostanie bezpieczny podczas załatwiania spraw w mieście. Bezkluczykowy system KESSY automatycznie wyłącza nadawany sygnał po 15 minutach bezczynności.

Różne sytuacje spotykają nas w mieście!

W mieście może być czasem ciasno. Często nie pozostaje nic innego, jak zaparkować na krawężniku, i właśnie tam pojawia się wyższy prześwit nowoczesnego miejskiego SUV-a.

Ponadto, zaawansowany system automatycznego parkowania Škody KAMIQ poradzi sobie zarówno z parkowaniem równoległym, jak i prostopadłym . Zdejmij więc ręce z kierownicy, stopy z pedałów i pozwól, aby Škoda KAMIQ zrobiła to za Ciebie.

Lubisz motoryzację?

Polubisz i nas!

 

Obserwuj nas na Facebook i bądź na bieżąco!

U nas zawsze ciekawe informacje i gorące newsy!