Autorud Online - kupuj tak, jak Ci wygodnie

Spłacimy 3 pierwsze raty za Twojego Volkswagena! Bezkonkurencyjna oferta Volkswagen Bank i Volkswagen Leasing

13.05.2020 r.

Spłacimy 3 pierwsze raty za Twojego Volkswagena!

Volkswagen Leasing i Volkswagen Bank wprowadza specjalną ofertę, przygotowaną w odpowiedzi na potrzeby Klientów w czasach epidemii.

 

Spłacimy 3 pierwsze raty za Twojego Volkswagena Ubezpieczenie komunikacyjne na 12 m-cy za 1 PLN Ubezpieczenie od utraty pracy

 


 

SPECJALNE WARUNKI LEASINGU

Promocyjna oferta Volkswagen Leasing jest już niezmiernie korzystna dla firm kupujących nowe samochody Volkswagena. Teraz jednak poszli o krok dalej.

Kupując auto w promocyjnym finansowaniu Easy Drive z wysoką wartością końcową i możliwością oddania samochodu, dostaniesz dodatkowo:

1. 3 pierwsze raty opłacone przez Volkswagen Group Polska
Skorzystanie z oferty specjalnej nie powoduje wzrostu pozostałych rat leasingowych, jak również łącznego kosztu leasingu. Raty leasingowe pozostają na tym samym poziomie jak w dotychczas obowiązującej ofercie. Okres leasingu również nie ulega zmianie.

2. Ubezpieczenie od utraty pracy finansowane przez VW Leasing
Volkswagen Leasing zapłaci za 12 miesięcy ubezpieczenia od utraty pracy, które zadziała, gdy nastąpi rozwiązanie umowy o pracę, kontraktu menedżerskiego lub stosunku służbowego i uzyskanie statusu bezrobotnego lub wyrejestrowanie działalności gospodarczej.

Sprawdź korzyści na przykładzie: Arteon

 

Przy zakupie samochodu w leasingu Easy Buy, dostaniesz:

1. Ubezpieczenie komunikacyjne na 12 miesięcy w promocyjnej cenie - 1 PLN

2. Ubezpieczenie od utraty pracy finansowane przez VW Leasing 
Volkswagen Leasing zapłaci za 12 miesięcy ubezpieczenia od utraty pracy, które zadziała, gdy nastąpi rozwiązanie umowy o pracę, kontraktu menedżerskiego lub stosunku służbowego i uzyskanie statusu bezrobotnego lub wyrejestrowanie działalności gospodarczej.

Sprawdź korzyści na przykładzie: Passat

 


 

SPECJALNE WARUNKI KREDYTU

 

Dla klientów indywidualnych i firm kupujących samochody w kredycie promocyjnym Easy Drive lub Easy Buy wprowadzono ofertę specjalną obejmującą Ubezpieczenie komunikacyjne na 12 miesięcy w promocyjnej cenie - 1 PLN

Sprawdź korzyści na przykładzie: Tiguan

 

 

Szczgóły oferty specjalnej u naszych doradców i w Salonach Volkswagen Autorud w Stalowej Woli i Kielcach