Autorud Online - kupuj tak, jak Ci wygodnie

Zakup samochodu w czasach pandemii

10.11.2020 r.

 

ZAKUP SAMOCHODU W CZASACH PANDEMII

 

Trwająca pandemia koronawirusa powoduje, że każdy z nas coraz mniej chętnie chce pojawiać się w miejscach, gdzie może zostać narażony na zarażenie.

Niestety salony samochodowe należą do takich. Spotkanie z handlowcem i innymi klientami, prezentacja samochodu czy w końcu jazda próbna mogą być potencjalną możliwością transmisji wirusa.

Z drugiej strony spotykamy się z coraz dalej idącymi obostrzeniami w kontaktach i mobilności, do przestrzegania których jesteśmy zobowiązani.

Dzięki Autorud-Online masz możliwość zakupu samochodu ograniczając ryzyko to całkowitego minimum. W tym artykule przekonasz się w jak łatwy i bezpieczny sposób możesz kupić nowe auto.

 

 

KONTAKT Z NAMI

Autorud-Online to specjalny, dedykowany dział sprzedany on-line łączący ofertę wszystkich naszych Salonów z wszystkich dostępnych marek samochodów nowych i używanych.

Dzięki temu masz pewność, że kontaktujesz się z osobą, która na Ciebie czeka oraz szybko i sprawnie udzieli wszelkich informacji.

Nasi dedykowani Doradcy E-Commerce:

 

TOMEK SZYBKOWSKI

Tel. 880 11 50 40

t.szybkowski@autorudstw.pl

 

 

MARIUSZ PREISNER

Tel. 880 11 60 90

m.preisner@autorudstw.pl

 

 

WYBÓR SAMOCHODU

Pierwszym etapem każdego zakupu jest wybór wymarzonego auta, które spełni wszystkie oczekiwania i będzie dostarczać wspaniałych chwil podczas każdej przejażdżki.

Żeby wybrać auto z naszej bogatej oferty mamy kilka możliwości:

 1. Nasz portal Autorud-Online.pl

Na naszym portalu www.autorud-online.pl znajdziesz kompleksową ofertę samochodów wszystkich naszych Salonów, zarówno nowych, jak i używanych. Wystarczy wybrać w wyszukiwarce oczekiwane parametry, a odnajdzie auto, którego szukasz.

 

 1. Autorud-Online na popularnych portalach

Część naszej oferty prezentujemy również na znanych i popularnych portalach ogłoszeniowych takich jak m.in. otomoto.pl czy allegro.pl

https://autorud-online.otomoto.pl/

https://vw-autorudstw.otomoto.pl/

https://autorud.otomoto.pl/

https://audikielce.otomoto.pl/

https://autorudkielce.otomoto.pl/

https://autocentrum-kielce.otomoto.pl/

… i wiele innych.

 

 1. Własna konfiguracja

Na oficjalnej stronie każdej marki grupy Volkswagen możesz skonfigurować auto wg własnych oczekiwań.

Wystarczy wysłać do nas konfigurację (w postaci .pdf lub kodu konfiguracji), a my dobierzemy auto o najbardziej zbliżonych parametrach lub zamówimy do produkcji dla Ciebie auto w 100% zgodne z Twoimi preferencjami.

 

 

PREZENTACJA I OFERTA

Największym ograniczeniem w czasach koronawirusa jest obniżony dostęp do możliwości obejrzenia samochodu na żywo. Żyjemy jednak w czasach zaawansowanych technologii, dzięki czemu możesz poznać auto nie wychodząc z domu.

W naszych ofertach prezentujemy dużo zdjęć oferowanego egzemplarza dostępnego „od ręki” oraz szczegółowe opis, jednak nie pozostawiamy tego jako jedynej możliwości poznania samochodu.

Chętnie przygotujemy więcej zdjęć wybranych przez Ciebie elementów lub zaprezentujemy je podczas wideokonferencji przez dowolny dostępny kanał komunikacji (Skype, Messenger, Whatsup itp.)

Każdą propozycję prezentujemy w formie oficjalnej informacji handlowej zgodnej ze standardami marki. Dokładnie takiej samej, jak przygotowana na miejscu w Salonie. Masz więc pewność, że jesteśmy Autoryzowanym Dealerem i bierzemy pełną odpowiedzialność za przesyłane informacje.

Poza ofertą samochodu, przygotujemy kompleksową propozycję finansowania zakupu oraz ubezpieczenia. Możesz na nas liczyć, gdy zastanawiasz się jak najkorzystniej kupić samochód, żeby nie przeciążył Twoich możliwości finansowych.

 

 

 

FORMALNOŚCI NA ODLEGŁOŚĆ

Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, umożliwimy Ci załatwienie wszelkich formalności zdalnie.

Posługujemy się przy tym mailem i przesyłkami kurierskimi. Mamy ogromne doświadczenie w obsłudze Klientów na odległość, co pozwala nam na sprawne i bezpieczne załatwianie spraw.

Procedura zakupu samochodu na odległość w Autorud-Online jest bardzo prosta:

 1. Kontakt z Doradcą E-Commerce.
 2. Przygotowanie oferty samochodu i finansowania i akceptacja przez Klienta.
 3. Przygotowanie zamówienia na samochód, potwierdzającego wszystkie szczegółowe ustalenia.
 4. Przesłanie przez Klienta skanów dokumentów lub zestawu informacji koniecznych do złożenia wniosku leasingowego lub kredytowego.
 5. Realizacja formalności związanych z leasingiem lub kredytem - zapoznaj się z procedurą zakupu samochodu w leasingu VWFS TUTAJ.
 6. Rejestracja pojazdu i przygotowanie polisy ubezpieczenia komunikacyjnego.
 7. Wydanie pojazdu w Salonie lub dostarczenie pod wskazany adres.

Na każdym etapie nasz zespół monitoruje sytuację i jesteśmy do Twojej pełnej dyspozycji.

 

 

 

DOSTARCZENIE SAMOCHODU

Finalnym etapem całego procesu jest odbiór wyczekiwanego samochodu. W realiach pandemii pozostawiamy Ci do wyboru jedną z opcji odbioru auta:

 1. Dostarczenie samochodu do Klienta

Dostarczymy Ci samochód pod wskazany adres bez zbędnych formalności i wizyty w Salonie. Pełną prezentację i omówienie szczegółów obsługi pojazdu zrealizujemy telefonicznie lub poprzez wideokonferencję.

Ponadto przygotowujemy wideoprezentacje dostępne na Youtube:

https://www.youtube.com/channel/UCKL_0dR5SNLmutmWbpGvr8w/videos

 

 1. Odbiór samochodu w Salonie

Samochód możesz odebrać w jednym z naszych Salonów w Stalowe Woli lub Kielcach. Podczas wydania auta w Salonie przeprowadzimy pełną prezentację elementów wyposażania i możliwości ich wykorzystania z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.